• Обновено
Hallmark Shoebo Смешна картичка за Денот на вineубените

Hallmark Shoebo Смешна картичка за Денот на вineубените

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Посакајте пријател или значаен друг среќен ден на вineубените со смешна картичка за Денот на вineубените. Одликувајќи се со едноставен дизајн и смејте се гласна порака, има многу простор да напишете своја порака внатре на еден од вашите омилени луѓе. Без разлика дали ќе бидете заедно или одвоени на 14 -ти февруари, пријателите и семејството сигурно ќе ја ценат светлосната нота од вас додека ги слават оние што најмногу ги сакаат. Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни. Дајте му на вашиот сопруг, сопруга, девојка, дечко или пријател добро смеење со смешна картичка за Денот на вineубените што сигурно ќе ја ценат . Покриената има цртан филм од пиперка со чили пиперка, велејќи : „Даааамн!“. Внатре гласи : „Вие сте толку жешки, дури и чили пиперките се како проклети. Среќен Денот на вineубените“.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33