• Обновено
Без граници на жица без жица за здружени градници

Без граници на жица без жица за здружени градници

Buyers rating:
DEN 190.72

Тековен

Здраво на вашиот нов омилен градник! Удобно, мазно и невидливо под облеката, овој врзан градник за репрезентативец од без граници е одлично парче за положување. Супер-меката ткаенина носи додадена удобност додека стилот на тркачки бек помага при лесно носење. Само на. Без граници на жица без жица за врзување на жица со отстранлив материјал за отстранливи влошки : 81% најлон/19% спандекс Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : Отстранливи влошки. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : Умерено. Затворање : пуловер. Ленти : ленти за тркачки бек. Карактеристики : Измазнување на микро -врзан пулвер за ретровизорот. Помлад градник за врзан за влечење на товарот со отстранливи влошки без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата