• Обновено
Без граници јуниори со висока нозе чиста бикини гаќичка, 3-пакет, стил-nb485pk

Без граници јуниори со висока нозе чиста бикини гаќичка, 3-пакет, стил-nb485pk

Buyers rating:
DEN 255.84

Тековен

Со необично покривање и нозе со високи, ќе ги зграпчите без границите на јуниори со високи метри чиста бикини гаќи во секој ден во неделата. Патека за бикини се дизајнирани со чиста ткаенина од мрежа што лежи на телото за лесен чувство. Модните бои и отпечатоци додаваат малку забава на секоја облека. Кул, широк, еластичен опсег седи на половината за модерен допир. Ласкајќи се за сите типови на тело, тие имаат високи отвори за нозе за да помогнат во издолжување на изгледот на нозете. Оваа симпатична гаќичка има необично покривање на грбот. Без граници Јуниори високи нозе чиста мрежа бикини гаќички 3 пакувања вклучуваат три пара на необични гаќички на јуниор . Високиот гаќички е дизајниран со чиста ткаенина од мрежи што лежи на телото за лесен чувство. Пантир има нахален покритие на грбот . ласкави за сите типови на тело, тие имаат високи отвори за нозе за да помогнат во издолжување на изгледот на нозете . Бикини гаќичката е исечена со стилска и флексибилна широка еластична лента за еластична допир за модерен допир . гаќичките имаат А. памук густит за удобност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата