• Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Оклахома Сити Оклахома Скајлин WB-BW“ платно уметност од Марлен Вотсон

Трговска марка ликовна уметност „Оклахома Сити Оклахома Скајлин WB-BW“ платно уметност од Марлен Вотсон

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејзажцил : Современа трговска марка ликовна уметност „Оклахома Сити Оклахома Скајлин Wb-Bw“ платно уметност од Марлен Вотсон : Уметник : Марлен Вотсон. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има црно-бела дизајнирана силуета на Оклахома Сити, Оклахома Скајлин. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67