• Обновено
Tuphell Industries модерна апстрактна скрипта композиција сликарство бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, сет од 2, дизајн до јуни Ерика Вес

Tuphell Industries модерна апстрактна скрипта композиција сликарство бела врамена уметничка печатена wallидна

Buyers rating:
DEN 2601.60

Тековен

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е поставено во рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси. Барате парче изјава? Нашите кутии врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : Сет со 2 парчиња, секоја табла е врамена од 12 x 1,5 x 12. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 2pc, секој е 12 x 1,5 x 12 големи : 2pc, секоја е 17 x 1,5 x 17 преголема : 2 парчиња, секоја е 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . курираните комплети на wallидни уметности ви овозможуваат лесно да ја завршите темата за секоја просторија . Уметничките дела се однесуваат на : Сликање; Апстракт, модерен, колаж. Дизајн до јуни Ерика Вес.

Параметри на производот

Стоката во категоријата