• Обновено
Колман брзаше двојно висока кралица со воздушна лента со систем за завиткување

Колман брзаше двојно висока кралица со воздушна лента со систем за завиткување

Buyers rating:
DEN 767.84

Тековен

Како и сите производи на надувување на Колман, овој воздушен либен се одликува со херметички систем на Колман, гарантирано да не протекува. Плус, вградениот систем за складирање на ролни 'n' го прави пакувањето и складирањето брзо и лесно. Колман брзаше двојно висока кралица со воздушно летало со систем за завиткување : одговара на стандардни листови со големина. Калеми : 32. Системот на „Колман“ гарантира надувување без протекување. Мек кадифен врв за луксузна удобност. Тешка конструкција на ПВЦ. Завиткајте го системот за складирање на ролни. Големина : 73 "l x 38" w x 8 "ч.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33
Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84