• Обновено
Леланд го мами пастрмка магнет Е.Ф. Олово бесплатен пакет

Леланд го мами пастрмка магнет Е.Ф. Олово бесплатен пакет

Buyers rating:
DEN 351.20

Тековен

Куките без олово на E. F. се прават со калај и бизмут. Бидејќи големината на главата на свир е иста, верзијата без олово е малку полесна од главата на главата на 1/64 унца. Leland Lures E.F. Глава за пастрмки без олово од пастрмка : Несогласен за животната средина без олово. Направено од највисок квалитет на материјал. Овие глави на свирки треба да се користат само во области каде законот бара мами без олово. Тие ќе работат, но нема да паднат толку природно како главната верзија на главата на пастрмката магнет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата