• Обновено
Фристајл револуција Девојче Девојче Велур Облека, големини 2T-4T

Фристајл револуција Девојче Девојче Велур Облека, големини 2T-4T

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Freestyle Revolution Girls 2 Piece Sequins Pullover Velor Hoodie and Jogger Set е совршена комбинација на облека за плакарот на вашата ќерка оваа есен. Вашата ќерка би изгледала супер симпатична и модерна со сите секвенци што детализирале на овој сет, додека останува многу удобно. Овој сет на џогер има супер меко чувство на допир и е многу топло. Ткаенината до овој сет се состои од 95% полиестер и 5% спандекс. Покрај тоа, овој сет од 2 парчиња е машина што може да се мие и навистина е лесно да се одржи. Девојки за револуција во слободен стил 2 парчиња секвенци, велур пуловер худи и џогер сет, големини 2 T-4t.

Параметри на производот

Стоката во категоријата