• Обновено
Детско место за дете Девојче Руфл фустан, големини 12м-5Т

Детско место за дете Девојче Руфл фустан, големини 12м-5Т

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Детското место Девојче девојче Руфл Фустан Фустан Фустан е совршен за одмори за одмор или за облекување или надолу. Ракавите ракави даваат покачен изглед и дизајнирани да се погодат над коленото. Доаѓа во големини 12м-5Т. Направено од 61% памук/39% најлонска чипка. Поставата направена од 100% полиестер сатен. Патент на грб. Allever Lace. Флетер ракави. Заглавен полите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84