• Обновено
Без граници јуниори плус големина ги тужеа хеланките на глуждот, 2-пакет

Без граници јуниори плус големина ги тужеа хеланките на глуждот, 2-пакет

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Супер-мека тужена завршница, ласкаво вклопување и удобно чувство и што имате? Нови хеланки од без граници. Мора да се има основно во секоја сезона, овие хеланки за влечење на глуждот доаѓаат во удобен дво-пакет и сигурно ќе бидат почеток на многу одлични облеки. Само на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара хеланки. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Тенок. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 "ИНСЕАМ. Затворање : Повлечете со еластична половината. Џебови : Ниту.

Параметри на производот

Стоката во категоријата