• Обновено
Колекција на ournoureенски жени Емели Тру удобна пена Еспадрил рамни сандали

Колекција на ournoureенски жени Емели Тру удобна пена Еспадрил рамни сандали

Buyers rating:
DEN 319.84

Тековен

Колекцијата „Емели од списание“ носи сосема ново значење на зборот сандала. Со 4 мм удобна пена ™ ™ hundole и вратоврска инспирирана од балерина на глуждот, ние само сакаме да танцуваме! Камшик исечете ги плетенките и еспадрил плетенки со единствениот совршен овој дизајн на вегански велур. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Тип на каиш : завиткана на глуждот. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84