• Обновено
Дизајн куќа целосно склопен мост wallиден кабинет во бело, од страна на

Дизајн куќа целосно склопен мост wallиден кабинет во бело, од страна на

Buyers rating:
DEN 2655.84

Тековен

Создадете зачудувачка кујна со дизајнерска куќа 569277 Brookings кујнски ормани. Ние ви нудиме поевтина опција, со квалитет и стил споредливи со конкурентите. Искористете ги овие ормани во најразлични простории за да создадете решенија за складирање низ домот, во кујна, перална, гаража, канцеларија и многу повеќе. Сите ормани се опремени со 6-насочни прилагодливи шарки за меки блиски, со достапност на изборни по избор на фиоки со бавно поврзување, така што вашите врати и фиоки можат да останат што е можно повеќе тивки. Овие кујнски ормани се целосно собрани, со што процесот на инсталација е брз и лесен. Кабинетите и додатоците на кабинетот се продаваат одделно за вашата способност за прилагодување. Стил на фиоки : Шајкер Број на фиоки : 0 Број на врати : 2 број полици : 0design house кујнски плакари се Carb P2 во согласност и имаат ограничена гаранција од 1 година. 6-насочни прилагодливи шарки за меки блиски, за да се обезбеди нежно, тивко близу до вратите на кабинетот. Целосно собрани за погодност и леснотија на инсталација. 3/4 ”Премиум HDF рамка на вратата со целосен преклоп, за непречен и модерен изглед. 1/2 "страни на иверица и 3/4" полици од иверица. Достапно е комплет за поправка на допир (продаден одделно). Комплетот содржи 1 маркер, 1 стапче за полнење и 1 алатка - пластичен скриппер. Дел # 921387-WH. 1-годишна ограничена гаранција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33
Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84