• Обновено
Сертифициран органски памук за броење на конец, комплетен лист со целосна морнарица

Сертифициран органски памук за броење на конец, комплетен лист со целосна морнарица

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Еко-пријателски се среќава со ултра-луксуз со овој 300 броење на нишки 100% овластен органски памучен сет на памук. 100% овластен органски памук Sateen Sheet Set се пофали со броење од 300 нишки и е ОЕКО-Текс и Готс Сертифициран. ОЕКО-Текс е сеопфатен систем со строги критериуми за проценка на безбедноста на текстилот. Сертификација на GOTS, премиерниот меѓународен систем за оценување на текстилот на органски влакна, обезбедува ригорозни упатства за да се обезбеди одржливост на животната средина и квалитетот на текстилот и неговиот процес на производство. Комплетот има елегантно драпеско, неверојатно меко чувство и беспрекорен сјај благодарение на неговиот 100% овластен органски памучен состав. Исто така, се одликува со природно изведени, помалку хармски бои. Комплетот е достапен во морнарицата, сивата, сината магла, испрекинатата и геометриските обрасци, а исто така доаѓа во близнаци, полни и кралски големини. Сетот на кралицата има две стандардни перници. Еко-пријателски 100% овластен органски памук; 300 броење на нишки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00