• Обновено
Ламба за предводена табела со предводена стакло

Ламба за предводена табела со предводена стакло

Buyers rating:
DEN 399.84

Тековен

Трендовски, но сепак софистициран ламба за табели на Боден, хармонично го меша преодниот дизајн и модерната привлечност за создавање без напор. Огромна уметничка стаклена база наликува на разнесено стакло, нагласено со метални детали. Едноставната силуета на тркалезната сенка на тапанот го одржува изгледот преоден, веднаш надополнувајќи низа шеми за дизајн. Металните акценти додаваат навестување на треперлива во вашата соба бидејќи светлината ги погодува. Светилката за табела Боден вклучува една сијалица од 8,8 вати и мери 14 x 14 x 25,5 “, што го прави совршена големина да се осветли ноќен штанд, влезната конзола или крајната табела. Арт стакло.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Кратко руно на Верте дами
  • Обновено
Оценката:

Кратко руно на Верте дами

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

DEN 319.84
Лесни улични чизми за удобност
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични чизми за удобност

Освежете ја вашата секојдневна колекција на обувки со овие чизми за глуждот по лесна улица JO се одликув�

DEN 551.36
Лесна улична цел лизгање
  • Обновено
Оценката:

Лесна улична цел лизгање

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи н�

DEN 1.00