• Обновено
Сет на зграда на мега Конструр Хало Атрио

Сет на зграда на мега Конструр Хало Атрио

Buyers rating:
DEN 207.84

Тековен

Покажете ја моќта на испуштените и издигнете да владеете со Атриокс! Еден застрашувачки брутален непријател се крева со Атриокс! Спакувано со премиум декорација и иконо оружје, оваа високо колекционерска, луксузна фигура на микро акција доаѓа со одвојлив оклоп и може да се постави на градежен штанд за приказ со детали за печатено име. Изберете го вашиот омилен лик или соберете ги сите шест фигури Изградете универзум на легендарни воини! Идеално за 8 и повеќе години на возраст од една високо колекционерска, супер-позитивна фигура на микро-акција АТРИОКС. Премиум печатени детали за Делукс дисплеј. Сликата доаѓа со одвојлив оклоп и додаток за автентична гравитација. Карактеристики за градење на екранот за детали за името. Соберете и комбинирајте со други комплети за градба на Хало од Mega Construx. Изградете го вашиот хало универзум и изградете надвор!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата