• Обновено
Swiss Alps Boys Space Dye SK и Snodeck јакна, големини 8-16

Swiss Alps Boys Space Dye SK и Snodeck јакна, големини 8-16

Buyers rating:
DEN 951.68

Тековен

Напредувајте на падините во стил со оваа швајцарска јакна за сноуборд Алпи со дизајн на вселенска боја. Оваа скијачка јакна е целосно изолирана за да го задржи вашето мало момче топло во студено време. Прикачен аспиратор. Патент предниот дел со преклопете над јазичето и врвот на копчето. Целосно изолирано. Џебови на страни; Поштенски џеб на градите. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Швајцарски алпи во вселенска боја ски и јакна за сноуборд за момчиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Цунами портокалова ракавица, xl
  • Обновено
Оценката:

Цунами портокалова ракавица, xl

РОБОВИТЕ РОБОВИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ИЛИ ОБЕЗБЕДУВАЕ НА Влажни и масни ус

DEN 195.84