• Обновено
Swiss Alps Boys Space Dye SK и Snodeck јакна, големини 8-16

Swiss Alps Boys Space Dye SK и Snodeck јакна, големини 8-16

Buyers rating:
DEN 951.68

Тековен

Напредувајте на падините во стил со оваа швајцарска јакна за сноуборд Алпи со дизајн на вселенска боја. Оваа скијачка јакна е целосно изолирана за да го задржи вашето мало момче топло во студено време. Прикачен аспиратор. Патент предниот дел со преклопете над јазичето и врвот на копчето. Целосно изолирано. Џебови на страни; Поштенски џеб на градите. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Швајцарски алпи во вселенска боја ски и јакна за сноуборд за момчиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесни улични снимања на Дарси
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични снимања на Дарси

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

DEN 1015.20