• Обновено
Вашата зона розови самовили со целосен постелнина за деца, машинско миење

Вашата зона розови самовили со целосен постелнина за деца, машинско миење

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Претворете го спиењето во бајка во реален живот со креветот за розови самови во вашата зона во торба. Овој магичен утешителски сет воодушевувајќи со нежно обоени самовили кои летаат во нијанси на розова, тиркизна и корали. Сето-во-еден сет вклучува реверзибилен утешител, срам за перници (а) и розов лист поставен за да го направи креветот од глава до пети. Креветот на вашата зона Пинк самовили во торба е совршен за деца и може да ја претвори здодевната спална соба во посебно место за играње, читање и релаксирање. Овој сет за постелнина е ткаен од мек и удобен полиестерски микрофибер. Машинско миење за лесна нега. Достапно во близнаци и целосни големини. Реверзибилен. Машинска миење за лесна нега. Изработено од микрофибер за меко миење. Увезени. Луксузен стил за мастер спални соби, спални соби за гости, тинејџерски спални соби и многу повеќе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата