• Обновено
Декод 16 16 40 Ниво црна метална фабрика

Декод 16 16 40 Ниво црна метална фабрика

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Decmode 16 "x 16 " x 40 "4 Ниво црна метална фабрика е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Станете разиграни со овој шик бел растителен штанд додека го воздигнувате неговиот стил со светла боја, текстура и садови со уникатно облик за Зачудувачко парче за инсталација на градина во фокусна точка. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Погоден е само за затворен употреба. Максималната граница Дизајнот нуди без напор луксуз со монохроматски тонови и задебелени, аголни структури. Црниот метален фабрика е изработен од квалитетен и траен мазен метален материјал. Нашиот модерни стил на растенија има класична црна завршница што оди добро со кој било засадувач. Висок растителен штанд со 4 квадратни полици во различни висини и отворен дизајн за помодерен изглед. Оваа ставка мери 15,75 L x 15,75 W x 39,50 ч. квадратни основи. Избришете чиста со сува крпа. Полиците на овој затворен растителен штанд се опфатени во тенка метална рамка и се заваруваат за да формираат тела со отворено дизајнирано. Модерен стил. Decmode 16 "x 16" x 40 "4 Ниво црна метална фабрика прави совршен додаток на кој било дом.

Параметри на производот

Стоката во категоријата