• Обновено
Производство на Jordanордан 38 21 Пенсакола Сонома повеќебојно ботаничко правоаголно столче на отворено со врски и јамка за закачалка

Производство на Jordanордан 38 21 Пенсакола Сонома повеќебојно ботаничко правоаголно столче на отворено со

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Налетите на ветрот и Wiggly децата не се совпаѓаат за оваа перница, благодарение на приложените врски со ткаенини што го одржуваат обезбедено на вашиот стол за внатрешен двор преку сето тоа. Дизајниран за додавање боја и удобност на столчиња на отворено, оваа перница за столче со ножеви се одликува со слоевито полиестерско влакно во внатрешноста и ткаенината заштитена со УВ однадвор, спречувајќи да избледи на сонцето за вибрација низ сите времиња. Дизајниран за додавање боја и удобност на столчиња на отворено, оваа перница за столче со ножеви се одликува со слоевито полиестерско влакно во внатрешноста и ткаенината заштитена со УВ однадвор, спречувајќи да избледи на сонцето за вибрација низ сите времиња. Ако нешто се истури за време на следната забава за скара или базен, чистењето на самото место е едноставно како користењето сапун и вода. Налетите на ветрот и Wiggly децата не се совпаѓаат за оваа перница, благодарение на приложените врски со ткаенини што го одржуваат обезбедено на вашиот стол за внатрешен двор преку сето тоа. Приложената јамка за закачалка го прави погодно да се обеси оваа перница брзо да се исуши и да се чува лесно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата