• Обновено
Симпсонови: Treehouse of Horror - Вампир г -дин Брнс wallид постер, 14.725 22.375

Симпсонови: Treehouse of Horror - Вампир г -дин Брнс wallид постер, 14.725 22.375

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Ова трендови Интернационал Симпсонови : Treehouse of Horror - Вампир г -дин Барнс wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International The Simpsons : Treehouse of Horror - Вампир г -дин Барнс wallид постер : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

Параметри на производот

Стоката во категоријата