• Обновено
Худи и графички хеланки на задните девојки, активен сет со 2 парчиња, големини 4-16

Худи и графички хеланки на задните девојки, активен сет со 2 парчиња, големини 4-16

Buyers rating:
DEN 319.68

Тековен

Подобрете го нејзиниот спортски стил со активен сет на пулвер и графички хеланки на „Хинд девојка“, обезбедувајќи ладно и удобно комбо од облека од пракса до игра. Активниот сет со 2 парчиња вклучува : пуловер и хеланки. Pullover : прикачен аспиратор; цврст; Kangеб на кенгур. Хеланги : Еластична половината за оптимална удобност; Графички принт. Топ : 65% полиестер/35% памук; Леглави : 92% полиестер/8% Spaqndex. Машина за перење. Увезени. Активна худи и хеланки 2 парчиња сет за девојки од Хинд.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33