• Обновено
Лесна улична цел лизгање

Лесна улична цел лизгање

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи на горниот дел што го прават посебен. Има стрии што ви дава простор да се движите, перничен внатрешен ѓон и текстурирана надворешна плоча за одлична акција за зафаќање. Подготвена влошка. Квадратни пети. Двојно еднострано gore за да ви помогнеме со прилагодено вклопување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма Супер слаби вклопување Супер слаби отворање �

DEN 399.68