• Обновено
Лесна улична цел лизгање

Лесна улична цел лизгање

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи на горниот дел што го прават посебен. Има стрии што ви дава простор да се движите, перничен внатрешен ѓон и текстурирана надворешна плоча за одлична акција за зафаќање. Подготвена влошка. Квадратни пети. Двојно еднострано gore за да ви помогнеме со прилагодено вклопување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата