• Обновено
Aviaенски алатка за комунални услуги во Авиа со странични карго џебови

Aviaенски алатка за комунални услуги во Авиа со странични карго џебови

Buyers rating:
DEN 302.24

Тековен

Лесно и прилагодливо-совршено за еден ден исполнет со активност или релаксирачко, дневно време дома. Овие женски панталони за комунални услуги од Авиа имаат стил на влечење со еластизиран половината и влечење за прилагодливо, удобно вклопување. Овие карго панталони се совршени за дополнително складирање кога сте во движење со неговиот мулти-џеб дизајн. Најдобриот дел : прилагодливи жици на банџи на полите за да го задржат студот. Материјал : 100% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 странични џебови; 2 товарни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Еластична половината со врзана вратоврска; Бунџи жици на полите. Panенски панталони за комунални услуги од Авиа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33
Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84