• Обновено
Примарен сребрен стерлинг сребрен крст срцев шарм на кабелски ланец

Примарен сребрен стерлинг сребрен крст срцев шарм на кабелски ланец

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Покажете ја својата loveубов кон вашата вера со овој ѓердан за срцев шарм во кој има крст во неговиот центар. Овој убав шарм од 24х15мм има полиран изглед за допир на треперење и максимална инспиративна моќ. Виси од 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на затворачот на прстенот, дајте инспириран изглед на вашата облека со овој привлечен ѓердан. Полскандер : Clината на видот : Пролетниот рингметал : Стерлинг Сребрена Метал Боја : Whitecharm со димензии на кауција : 24мм x 15mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmsolidyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подароци. Charm Country of Origin : Соединетите држави за потекло : Италија Стерлинг сребро, полиран, рамен грб, цврст, кастиран, пролетен прстен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00
Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24...

DEN 207.84