• Обновено
Се прашувам нација бебе девојчиња тока Сандал, големини 2-6

Се прашувам нација бебе девојчиња тока Сандал, големини 2-6

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Чудо на нација на девојчето за новороденчиња од новороденче. Сала и бело ПУ го прават вашето бебе ќерка има удобно чувство на абење. Подножјето со природна боја на микрофибер, исто така, има чувство на допир пријателски за кожата. Две парчиња горе со велкро за лесно прилагодување и вклопување за нозете на девојчето без разлика дали е масно или тенко. Флексибилната и не-обележување на надворешната страна може да ја однесе вашата девојка долг пат. Сандал на тока. ПУ Горна. Микрофибер стапало. Удобно чорап. Не обележување на надворешната страна. Флексибилна надворешна плоча.

Параметри на производот

Стоката во категоријата