• Обновено
Фарма за новогодишни елки „Ступел индустрии“ продаде празник црно -бел дизајн дизајн на wallидна уметност од страна на уметник, буква и наредена

Фарма за новогодишни елки „Ступел индустрии“ продаде празник црно -бел дизајн дизајн на wallидна уметност

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметник пишан и нареден. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата