• Обновено
Activeенски активни Melange Performance Capri Sport тесно

Activeенски активни Melange Performance Capri Sport тесно

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Danskin Now Melange Capri Sport Tight нуди поширок удобен лента за половината со скриен џеб. Исто така, има репродукција за да се обезбеди вклопување и да останете на место додека работите надвор. 19 "ИНСЕАМ и не е потребно затворање. Данскин сега меланж перформанси Capri Sport тесен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата