• Обновено
ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi

Buyers rating:
DEN 404.48

Тековен

Совршен додаток на вашите потреби за занаетчиство! Овој пакет содржи дваесет 5x5 инчи 100% листови со памучни ткаенини во десет дизајни (два од секој дизајн). Машинско миење и суво, железо. Увезени. Палета за палети на ткаенини пакет 5 "x5" 20/pkgquentin multi.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Цунами портокалова ракавица, xl
  • Обновено
Оценката:

Цунами портокалова ракавица, xl

РОБОВИТЕ РОБОВИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ИЛИ ОБЕЗБЕДУВАЕ НА Влажни и масни ус

DEN 195.84
СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност
  • Обновено
Оценката:

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

DEN 2.33