• Обновено
Панталони со џогерски џогерски момчиња за момчиња

Панталони со џогерски џогерски момчиња за момчиња

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Без разлика дали ужива во викенд во паркот или само легнува дома на ладен ден, овие џогери на бебето момчиња од Гаранималс ќе го задржат удобен. Направени од мека, но издржлива мешавина од памук, овие панталони ќе издржат секојдневно абење и солза, и имаат ребрести манжетни за нозе за да останат на место, да ја задржат топлината и да ја создадат таа трендовски, зашилен џогер силуета. Покриената еластична лента за половината без кавга обезбедува вклопување и овозможува лесно вклучување и исклучување. Овие панталони со Jerseyерси се достапни во разновидни бои. Garanimals е бренд за облека за мешавина и натпревар за бебиња и мали деца и е достапна исклучиво на и. Панталони со џогерски панталони на Babyирси Бојсја Бојс : 60% памук, 40% полиестер. Панталони. Фабрична изработка на Jerseyерси. Покриена еластична лента за половината. Манжетни со ребрести нозе. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесна улична цел лизгање
  • Обновено
Оценката:

Лесна улична цел лизгање

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи н�

DEN 1.00
Тајни богатства маица градник
  • Обновено
Оценката:

Тајни богатства маица градник

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи сега со повеќе големини од кога бил�

DEN 719.84
Двогледи на Steiner Predator
  • Обновено
Оценката:

Двогледи на Steiner Predator

Гигант скок напред во двогледен дизајн и функција Овој напреден оптички дизајн одржува сè во фокусот, б�

DEN 687.84
Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48
  • Обновено
Оценката:

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 0.33