• Обновено
Сет за броење на конец на ренаура, памучен лист за изведба на памук

Сет за броење на конец на ренаура, памучен лист за изведба на памук

Buyers rating:
DEN 799.84

Тековен

Лизгајте се во луксуз, исклучително мазно и меко на допир, во комплетите за перформанси на броењето на броењето од 450 нишки се карактеризираат со екстра долги главни памучни памук, овозможувајќи ви да се опуштите во својата кул удобност. Прецизно занаетчиство и стручно ткаени од најдобрите екстра долги главни предива од памучни памучни памучни за да се произведат супер меко луксузно чувство кои се дишат и долготрајни. Специјален процес на завршна обработка за да се потенцира сјајот и мекоста на ткаенината. 100% долг памук. Посебната карактеристика на овој лист е отпорност на брчки, ниска пилула, ниско смалување, влага за влага, брзо суво, отпорност на згаснување, бесплатно формалдехид . целосно еластизирани вградени чаршафи со 16 "џеб за да се сместат длабоки душеци. Сетот вклучува : Калифорнија Кинг сет вклучува А вклучува а 108 "x 108" инчен рамен лист, 72 "x 84" + 16 "инчен вграден лист, и 2 кралски перници од 21" x 40 ". лесна нега, машина за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67
Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00
- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33