• Обновено
DesignArt 'Бродови за време на топлото зајдисонце, потпирајќи се на водата vi' Наутичко и крајбрежно платно wallидовно печатење

DesignArt 'Бродови за време на топлото зајдисонце, потпирајќи се на водата vi' Наутичко и крајбрежно платно

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа сина наутичка и крајбрежна wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : Наутичко и крајбрежно езерото куќа. - Предмет : транспорт, пејзажи. - Боја : сина,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата