• Обновено
Чуда на нација девојки врзаат боја целосна поштенска худи, големини 4- & плус

Чуда на нација девојки врзаат боја целосна поштенска худи, големини 4- & плус

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Тоа е сезона на худи : време за ажурирање! Оваа удобна, пријатна девојка поштеда од поштеда од Wonder Nation е направена во мека ткаенина од памук, со финиш од руно, што го прави совршен за целодневно, секојдневно носење. Оваа дуксерка на девојчиња е слој што мора да го има со разноврсен и лесен за дизајн. Спарете го со нејзините омилени хеланки или панталони за чудо нација за забавен изглед. И погоди што? Предните џебови држат најважни работи и помагаат да се задржат малите раце топли. Материјал : 54% памук/46% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Затворање на поштенски преден дел. Ракави : Долги со манжетни за пилиња. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : прикачен аспиратор; Печатење со боја на вратоврска; ребрести манжетни и полите. Докажано дете Тешко : Супер-мека ткаенина за дополнителна удобност. Девојките за врзување на бојата за бојадисување по поштенска качулка од Wonder Nation.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Долга ракав Худи руно
  • Обновено
Оценката:

Долга ракав Худи руно

NFL со долги ракави со долги ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавницата

DEN 0.67