• Обновено
Долга ракав со долги ракави на Wrangler, цврста кошула на отворено

Долга ракав со долги ракави на Wrangler, цврста кошула на отворено

Buyers rating:
DEN 287.68

Тековен

Долга кошула со долги ракави на Wrangler со долги ракави, направена за да се движите кога уживате во одличното на отворено, оваа машка кошула со копчиња е направена од ткаенина што може да дише и има вентилатор за оптимален проток на воздух. Ткаенината нуди УВ заштита и е влага за влага, овозможувајќи ви да се впуштате низ одличните на отворено во заштита и удобност. Прилагодливите ракави ви овозможуваат да ги носите ракавите надолу или безбедно валани. Оваа кошула е направена со квалитетот што го очекувавте од Wrangler. Опуштено вклопување. Еко ткаена кошула за комунални услуги. Копчето со долг ракав надолу. Затворање на плочата за прицврстување. Влага за губење. UPF 30. Систем за кабриолет ракав. NW21 SCV.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67