• Обновено
Чудо на нација девојки Училишна униформа лакова здолниште, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки Училишна униформа лакова здолниште, големини 4- & плус

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Симпатична и удобна, девојчињата Wonder Nation Plus Plus Uniform Uniform Pleated Bow Scooter е одобрен за кој било кодекс на јавни или приватни училишта. Одликувајќи се со декоративен лак за лента на предниот дел од половината со задниот еластичен лента за половината за лесна удобност за влечење, таа ќе биде подготвена со стил во ниеден момент. Направено од издржлива ткаенина од полиестер, здолништето е и отпорно на смалување и избледени. Достапно во класична униформа каки, ​​морнарица и црна боја, сите униформни скутери на нација се зашиени во шорцеви за велосипедисти, па таа ќе биде удобно да се движи од училницата во игралиште во стил. Чудо на нација Девојки плус училишна униформа лак скутер : 100% полиестерски здолниште со здолниште декоративен лак за лента на предниот дел на половината. Назад еластична лента за половината. 100% полиестерски меѓусебно блокирање вградени во шорцеви. Отпорен на смалување. Отпорни на избледени. Достапно во каки, ​​морнарица и црна боја. Одобрена училишна униформа. Машинско миење ладно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67