• Обновено
Поштенски букви на Дедо Мраз животни празници графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Поштенски букви на Дедо Мраз животни празници графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Buyers rating:
DEN 607.84

Тековен

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметнички дела се однесуваат на птици, животни, поштенски сандачиња, пошта, коверти, верверички, парцела, Дедо Мраз, Божиќ, празник. Дизајн од Кристина Хулкранц. Дневна соба, Ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревети . Текстот вклучува : пошта на Дедо Мраз.

Параметри на производот

Стоката во категоријата