• Обновено
Трговска марка ликовна уметност Мандала една платно уметност од здраво ангел, црна мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Мандала една платно уметност од здраво ангел, црна мат, сребрена рамка

Buyers rating:
DEN 1530.08

Тековен

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Мандала еден“ платно уметност од Здраво ангел, црна мат, сребрена рамка : уметник : здраво ангел. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата