• Обновено
Докерс Машки тенок фит паметен технолошки панталони за панталони со панталони

Докерс Машки тенок фит паметен технолошки панталони за панталони со панталони

Buyers rating:
DEN 319.20

Тековен

Инженерски со нашата ткаенина Smart 360 Tech ™, нудејќи технологија за истегнување на ниво на перформанси и влага. Ова вклопување е исправено и опуштено, никогаш не меки. Направено со Repreve®, полиестерско влакно извори од шишиња со рециклирана вода. Флекс комфорна лента.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00