• Обновено
Експерт градинар, отворено, живи растенија, разнобојни, Скавеола, 2,5гр, секоја од нив

Експерт градинар, отворено, живи растенија, разнобојни, Скавеола, 2,5гр, секоја од нив

Buyers rating:
DEN 519.68

Тековен

Цветовите во форма на вентилатор имаат пет ливчиња кои се движат во бои на сина, виолетова, розова или бела боја. Скаевола станаа популарни во САД заради нивната толеранција на топлина и суша, заедно со отпорот на штетници. Само-чистење, не е неопходно. Примена на ѓубриво или компост на градинарски кревети и редовно оплодување на растенијата во саксии ќе помогне да се обезбедат најдобрите можни перформанси. 2 G Винка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Кратко руно на Верте дами
  • Обновено
Оценката:

Кратко руно на Верте дами

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

DEN 319.84
ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi
  • Обновено
Оценката:

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi

Совршен додаток на вашите потреби за занаетчиство! Овој пакет содржи дваесет 5x5 инчи 100% листови со памуч

DEN 404.48
Лесни улични чизми за удобност
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични чизми за удобност

Освежете ја вашата секојдневна колекција на обувки со овие чизми за глуждот по лесна улица JO се одликув�

DEN 551.36
Garanimals joggers pant, брои, пакет
  • Обновено
Оценката:

Garanimals joggers pant, брои, пакет

Убав и симпатичен! Панталоните за џогирање на овие момчиња за вашето дете се симпатичен додаток на него�

DEN 422.24
Цунами портокалова ракавица, xl
  • Обновено
Оценката:

Цунами портокалова ракавица, xl

РОБОВИТЕ РОБОВИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ИЛИ ОБЕЗБЕДУВАЕ НА Влажни и масни ус

DEN 195.84