• Обновено
Dreamline Elegance -LS - внатре W. H in. H рамка за пивот врата за туширање во маслото трие бронза

Dreamline Elegance -LS - внатре W. H in. H рамка за пивот врата за туширање во маслото трие бронза

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Вратата или куќиштето за туширање на Dreamgine Elegance-LS има модерен дизајн без рамка за подобрување на секој декор со отворен, поканувачки изглед. Elegance-LS лесно станува фокусна точка на вашата бања со прилагодено стакло поглед на неспоредлива вредност. Dreamline Exclusive Clear Max Repellant и отпорен на стакло обложување на дамки, додава супериорна заштита од дамки и е скоро без одржување. Без разлика дали вашиот проект за бања е голем или мал, Dreamline обезбедува крајно решение за вашето реновирање! Големина на моделот : 34 - 36 in. W x 72 in. H; Отворање на прошетка : 26 1/2 in.; Хардверска завршница : Бронза со нафта ја нанесуваат бронзата. Конфигурација : врата за туширање со единечен панел; Реверзибилно за отворање на десната или левата врата. Премиум 3/8 in. (10 mm) дебело овластено чисто калено стакло; Dreamline Exclusive Clear Max Repellant и отпорен на стакло облога на дамки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet
  • Обновено
Оценката:

YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet

Направете го вашиот фрижидер фанзона со официјално лиценцираниот 3 D стадионски преглед магнет Создаде�

DEN 1.33
Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна
  • Обновено
Оценката:

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна

dade со употреба Само уште едно парче комплет Елита Елита има засилени закрпи што ги покриваат сите точки

DEN 639.84
Лесни улични снимања на Дарси
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични снимања на Дарси

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

DEN 1015.20