• Обновено
Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game

Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game

Buyers rating:
DEN 230.24

Тековен

Придружете се на забавата и возбудата со оваа интерактивна игра со верзија на џамбо големина на Peppa Pig! Бидете тотално ангажирани од оваа електронска, музичка игра на секој чекор! Изложувајќи енергетска музика, шмркање и возбудлива смеа на Пепа! Спин Пепа колку што можеш, почекај додека не дојде до целосна станица; Потоа, внимателно слушајте ги упатствата на Пепа. Обидете се да ги соберете сите ваши картички за да ја добиете играта! 1 вртење на Пепа свиња; 20 картички за играње, упатства . фигура од џамбо пипа свиња . зборувајќи пеппа свиња со 6 фрази и музички карактеристики . нетоксични и издржливи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата