• Обновено
Одлична вредност Дели стил исечено бебе швајцарско сирење, Оз, брои

Одлична вредност Дели стил исечено бебе швајцарско сирење, Оз, брои

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Нашиот стил на одлична вредност Дели, исечено бебе швајцарско сирење е исечено од блокови од вистинско, природно сирење. Со само вистинската количина на благост во секој залак, секое исечете го нашето бебе Швајцарија додава прекрасен навестување за вкус на вашата храна додека се топи во устата во густа, кремаста текстура. Користете го ова сирење за да го подобрите профилот на вкус на вашите свежо скара хамбургери или домашните сендвичи на Рубен и Кубан. Со 24 парчиња до пакет, ќе имате многу да испробате во сите ваши омилени рецепти. Уживајте во тој вкус на свежо-дели со нашиот стил на одлична вредност Дели, исечено бебе швајцарско сирење. Зголемените производи за вредност Обезбедете ги семејствата прифатливи, високо квалитетни опции за потрошувачка на намирници и домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Бебе швајцарско сирење во парчиња дели-стил. Добар извор на калциум. 24 парчиња со една услуга по пакет. 70 калории по парче. Повторното пакување помага да се одржи свежината помеѓу порциите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Машка графичка мета Ротвејлер
  • Обновено
Оценката:

Машка графичка мета Ротвејлер

Додадете малку тежок и бестрашен стил на вашиот плакар со машката графичка мета Ротвејлер Направено од

DEN 239.68
Dioptics Medical Pro po rec gm pl gry
  • Обновено
Оценката:

Dioptics Medical Pro po rec gm pl gry

Барате удобен начин да ги заштитите очите од сонцето? Не гледајте подалеку од Rec15 GM 54 Flipups ™! Овие флипап �

DEN 3.00