• Обновено
Малата планета од страна на Картер Бебе и дете Неутрално сноп, се вклопуваат органски пижами со долг ракав, 2 парчиња, месеци-5Т

Малата планета од страна на Картер Бебе и дете Неутрално сноп, се вклопуваат органски пижами со долг ракав,

Buyers rating:
DEN 271.68

Тековен

Направено од органски памук за да ја направите таа ноќна рутина уште послатка! Овој 2-парчен PJS поставен за вашето дете има внимателни детали како ребрести манжетни и деколте, како и покриена еластична половината за дополнителна удобност. Вашето дете ќе биде исто толку драгоцено како и секогаш во овој забавен панда за печатење! Како и секогаш, ова парче е сертифицирано органски според глобалниот органски текстилен стандард (GOTS). Изработени во најчисти органски ткаенини и одржливи материјали, Малата планета од Картер е враќање на едноставност. Размислени најважни работи и безвременски парчиња за подарок или да се држат. Сертифициран органски според глобалниот органски текстилен стандард (GOTS). Долги ракави. Ребрести трим. Покриена еластична лента за половината. Унисекс. Размислено дизајнирано со минимално пакување извори од рециклирани материјали. Увезени. Машина за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесна улична цел лизгање
  • Обновено
Оценката:

Лесна улична цел лизгање

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи н�

DEN 1.00
Тајни богатства маица градник
  • Обновено
Оценката:

Тајни богатства маица градник

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи сега со повеќе големини од кога бил�

DEN 719.84
Кратко руно на Верте дами
  • Обновено
Оценката:

Кратко руно на Верте дами

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

DEN 319.84
Garanimals joggers pant, брои, пакет
  • Обновено
Оценката:

Garanimals joggers pant, брои, пакет

Убав и симпатичен! Панталоните за џогирање на овие момчиња за вашето дете се симпатичен додаток на него�

DEN 422.24
ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi
  • Обновено
Оценката:

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi

Совршен додаток на вашите потреби за занаетчиство! Овој пакет содржи дваесет 5x5 инчи 100% листови со памуч

DEN 404.48