• Обновено
Подобри домови и градини Americana Standard Shamp Pare

Подобри домови и градини Americana Standard Shamp Pare

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Овој подобри домови и градини Американски ватенка убаво ќе го обликуваат вашиот кревет со традиционалното крпеница, да се чувствува акцентирано со деликатно цветно вез. Гроздобер црвениот, правлив блуз и античка палета на бели бои му даваат на ватенка топло и пријатно чувство и лесно се координира во вашиот веќе постоечки декор. Оваа 100% колекција на памук е мека и издржлива, машина што може да се пее за лесна грижа, а пополнувањето на сите судови обезбедува совршена тежина за да можете да ја чувате на вашиот кревет дури и во поладните зимски месеци. Дајте му на вашата соба свежо ажурирање со подобри домови и градини јорган Америка, достапна во целосна/кралица или крал, како и координирање на Шамс, продадена одделно во стандард или кралски големини. Димензии на целосна/кралица на ватенка : . Димензии на кралот јорган : . Стандарден срам (пар) : . Кралот Шам (пар) : . Содржина на ткаенина : 100% памук. Пополнете содржина : 100% памук. Инструкции за нега : Машината за перење - Погледнете ја етикетата за приложена нега за упатства.

Параметри на производот

Стоката во категоријата