• Обновено
Што е следниот женски плус без ракав плетен кардиган

Што е следниот женски плус без ракав плетен кардиган

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Овој џемпер елек е тренд на сезоната. Одлично за секоја пригода од студените есенски денови преку кул летни ноќи, овој стил ќе ве одржи свежо! Плус големина. Џемпер елек. Отворен кардиган. Машина за перење. 100% акрилик.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24...

DEN 207.84