• Обновено
Сендвичи за сладолед од ванила КТ кутија

Сендвичи за сладолед од ванила КТ кутија

Buyers rating:
DEN 143.04

Тековен

Слој на богата, кремаста вештачки зачинета ванила помеѓу две чоколадни нафора. Омилен за усни-макин, омилен. Содржи 6 индивидуално завиткани замрзнати сендвичи на млечни десерти. Кошер млекарница. Фаворит на семејство!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33