• Обновено
Бесплатно собрание, женски избоден фустан од кошула од половината со долги ракави

Бесплатно собрание, женски избоден фустан од кошула од половината со долги ракави

Buyers rating:
DEN 479.68

Тековен

Одржувајќи го класичен со фустан од кошула со бесплатен склоп. Ажурирано со пократка должина, прилагодлива половината за влечење за да можете да ја искривате како ви се допаѓа и страничните џебови. Овој фустан е навистина остварување на сонот. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : редовно. Должина : фустан од кошула; 39 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : Предно затворање на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња и отвор. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : влечење на половината за прилагодено вклопување; кошула полите; Достапно во ленти и цврсти материи. Фустан за кошула со влечење на половината за жени од слободно собрание.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Цунами портокалова ракавица, xl
  • Обновено
Оценката:

Цунами портокалова ракавица, xl

РОБОВИТЕ РОБОВИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ИЛИ ОБЕЗБЕДУВАЕ НА Влажни и масни ус

DEN 195.84