• Обновено
College Collection omensенски самар tru удобност пена со високи петици на пети

College Collection omensенски самар tru удобност пена со високи петици на пети

Buyers rating:
DEN 480.00

Тековен

Нашите потпетици на платформата Samarr од колекцијата Gournee сигурно ќе станат омилени благодарение на 4 -та мин. Овој стил на тркалезна пети нуди изглед на нозе со смела потпетица на платформата. Веганска кожа и класична лента за токи го завршуваат дизајнот за класично шик изглед што може да го носите на повторување. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Платформа. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност
  • Обновено
Оценката:

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

DEN 2.33
Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна
  • Обновено
Оценката:

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна

dade со употреба Само уште едно парче комплет Елита Елита има засилени закрпи што ги покриваат сите точки

DEN 639.84
Цунами портокалова ракавица, xl
  • Обновено
Оценката:

Цунами портокалова ракавица, xl

РОБОВИТЕ РОБОВИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ИЛИ ОБЕЗБЕДУВАЕ НА Влажни и масни ус

DEN 195.84