• Обновено
SixThreezero секој и секоја екскурзија женски 500W хибриден крстосувач Е-велосипед, морнарица

SixThreezero секој и секоја екскурзија женски 500W хибриден крстосувач Е-велосипед, морнарица

Buyers rating:
DEN 9263.84

Тековен

Sixthreezero Extry & Excursion Women's Women's Electric Hybrid Bike има ергономски дизајнирана рамка за максимална удобност и погон на задниот центар од 500 вати за леснотија за возење. Дојдете до вашата дестинација побрзо, одете дополнителни милји, возете по застрашувачки ридови и повеќе се забавувате. Ултра удобната ергономска рамка ве одржува во исправена, опуштена позиција на возење, намалувајќи го вирусот на грбот, колкот, рамената и колената. Ниската рамка за чекор напред го олеснува монтирањето и демонтирајќи се, а дизајнот напред за педалирање обезбедува доволно продолжување на нозете. Е-велосипедот може да се користи на три начина : 1) Оставете го моторот и оставете ги нозете да ја обезбедат моќта како традиционален велосипед. 2) Возење во режим за помош на педали и ангажирајте го моторот само кога педалите. 3) Користете го гаснењето на палецот за да му дозволите на моторот да ја заврши целата работа. Функции на моторни 500 вати во режим на помош на педали или целосен електричен режим. Максимална брзина од 15 км на час во режим со целосен електричен режим и 28 км на час во режим на помош на педали. Батеријата од 500 вати ќе ве однесе од 18 до 40 милји во режим со целосен електричен режим и 20 до 60 милји во режим на помош на педали. 26-инчни тркала со 2-инчни полу-слаби гуми обезбедуваат одлична ролна и перничето, стабилно возење. Предни и задни дискови рачни сопирачки за лесно и навремено запирање. Ултра удобната ергономска рамка ве одржува во исправена, опуштена позиција за возење, намалувајќи го вирусот на грб, колковите, рамената и колената. Одговара на возачи од 5 стапки до 6 стапки, високи 2 инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67
Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна
  • Обновено
Оценката:

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна

dade со употреба Само уште едно парче комплет Елита Елита има засилени закрпи што ги покриваат сите точки

DEN 639.84