• Обновено
Фармерки со Софија од Софија Вергара породилно Софија слаби фармерки со целосен бенд на стомакот

Фармерки со Софија од Софија Вергара породилно Софија слаби фармерки со целосен бенд на стомакот

Buyers rating:
DEN 319.84

Тековен

Што да очекувате од породилните фармерки од фармерките на Софија? Слабо вклопување, трендовски суров полите и најдобро од сите - целосен бенд на стомакот за крајна поддршка. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : ¿Qué Esperar de Los Jeans de Maternidad de Sofia фармерки? Un talle austadado, un moderno ruedo sin acabado y, lo mejor de todo, una faja de barriga completa para el máximo soporte. Ексклузивен en. Моделот е 5’9 ”и носи големина 6/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 6. Приближно. In Seam : 27 ”/largo de Enterepierna aproximado : 27”. Слаба нога; Должина на глуждот со суров раб по полите/Корте Адеадо; Ларго Хаста ел Тобило и Рудо Кон Борд Син Акабадо. Повлечете стил/Estilo Fácil de Poner. Целосен бенд на стомакот за крајна поддршка/Фаја де Барига Комплетна пара Ел Максимо Сопорт. Функционални џебови за грб за одржување на основните работи/bolsillos posteriores funcionales para lo e Sencial. 59% памук; 28% полиестер; 12% вискоза; 1% спандекс/59% алгодон; 28% Полистер; 12% вискоза; 1% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Theенски слаби фармерки за породилишта од софија фармерки од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Параметри на производот

Стоката во категоријата