• Обновено
Јакна за момчиња Бафало со обвивка од Шерпа

Јакна за момчиња Бафало со обвивка од Шерпа

Buyers rating:
DEN 972.64

Тековен

Јакна за модели на Boys Buffalo со постава на Шерпа. Класичен и разноврсен изглед. Класичен шема на биволи за стилски изглед. 2 џебови со црвенило и џебови на градите. Поставата на Шерпа дава дополнителна топлина. Разновидно копче до јакна со аспиратор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33